top of page

Sprzętu handlowego

Montaż sprzętu handlowego

Firma „VITRINA39” oferuje usługi w zakresie transporty ta montażu sprzętu handlowego i mebli handlowych. Posiadamy pełną odpowiedzialność za instalację sprzętu handlowego oraz gwarancję, że wszystkie prace będą prowadzone w sposób profesjonalny, szybko i w bardzo atrakcyjnych cenach.
Więcej informacji>>>

Projekty sklepów

Oferujemy kompleksową usługę od doradztwa i projektowania wyposażenia każdego sklepu. Jesteśmy tam, gdzie powstają nowe sklepy spożywcze, odzieżowe y sportowe, obuwnicze, salony piękności, apteki, jak i tam, gdzie konieczny jest remont sklepu. Projektujemy sklepy typu outlet i lady sklepowe w centrach handlowych.
Więcej informacji>>>

O producencie

Sklep Vitrina39 działa na rynku Kaliningradu, oferując swoje produkty zarówno na terenie Polski. Oferujemy sprzęt meblowy i handlowy różnego typu urządzeń dla sklepów, aptek, salonów kosmetycznych i restauracji w Kaliningradzie. Projektujemy i produkujemy lady, półki, lady recepcyjne, gabloty, kasy.
Więcej informacji>>>

Współpraca

Firma "VITRINA39" zaprasza do współpracy projektantów wnętrz i architektów. Cenimy ludzi aktywnych i utalentowanych, razom z którymi chcemy realizować złożone, ciekawe projekty. Nasze lady ta regały sklepowe gwarantują doskonałą prezentację asortymentu. Prosimy o kontakt w celu profesjonalnej produkcji mebli. 
Więcej informacji>>>

Kontakt z firmą

Sklep Vitrina39 działa na rynku Kaliningradu, oferując swoje produkty zarówno na terenie Polski. 
Więcej informacji>>>

bottom of page